CNYPG
Luka Yangpu (CNYPG), China, Asia
Operational details, shipping lines, port pairs, and requirements for this port in one place.
Morska Luka
Yangpu
CN
Osnovne informacije
Naziv
:
Yangpu
Naziv lokalne luke
:
Port of Yangpu
Lučka uprava
:
SDIC Yangpu Ltd
Kod luke
:
CNYPG
Vrsta
:
Morska luka
geografska širina
:
19° 44' 0" N
Zemljopisna dužina
:
109° 11' 0" E
Prva ulazna luka
:
---
Obavezna ETA poruka
:
---
Predstavnik SAD-a
:
---
Medicinske ustanove
:
---
Veličina porta
:
Mala
Značajke luke
Veličina luke
:
---
Sklonište
:
---
Maksimalna veličina plovila
:
---
Vrsta luke
:
---
Područje okretanja
:
---
Dobro držanje
:
---
Ograničenja ulaza
plima
:
---
Nadzemno ograničenje
:
---
Nabubriti
:
---
Led
:
---
Ostalo
:
---
Dubina vode
Kanal
:
---
Teretni pristanište
:
---
Srednja plima
:
---
Sidrište
:
---
Uljni terminal
:
---
Pilotaža
Obvezno
:
---
Na raspolaganju
:
---
Preporučljivo
:
---
Lokalna pomoć
:
---
Vučnici
Pomoć
:
---
spašavanje
:
---
Karantena
Praktika
:
---
Deratt certifikat
:
---
Ostalo
:
---
Podaci za kontakt
Adresa
:
Xinpu Building Yangpu Economic Dev Zone Yangpu, Hainan China
Faks
:
86 890 882 2292
800-Broj
:
---
E-pošta
:
---
Web stranica
:
---
Telefon
:
86 890 882 2292
Telefon
:
---
Radio
:
---
Zrak
:
---
Telegraf
:
---
Radio Tel
:
---
Željeznica
:
---
Utovar i istovar
Pristaništa
:
---
Med Moor
:
---
Sidro
:
---
ocean
:
---
Led
:
---
Dizalice
Dizala od 100 plus tona
:
---
50-100 tona dizala
:
---
Liftovi od 25 do 49 tona
:
---
Dizala od 0 do 24 tona
:
---
Fiksni dizalice
:
---
Mobilne dizalice
:
---
Plutajuće dizalice
:
---
Lučke usluge
Dugoobala
:
---
Električni popravak
:
---
Parna
:
---
Električni
:
---
Navigacijska oprema
:
---
Zalihe
Odredbe
:
---
Lozilo
:
---
Paluba
:
---
voda
:
---
Dizelsko ulje
:
---
motor
:
---
Ostale usluge
Popravci brodova
:
---
Veličina morske željeznice
:
---
Degauss
:
---
Veličina suhog pristaništa
:
---
Odlaganje smeća
:
---
Prljavi balast
:
---
Port Statistics
Operational performance snapshots for this port
Weekly traffic, monthly dwell times, and operator capacity data for Yangpu (CNYPG), China, Asia.
Weekly traffic
Week of 16 Feb 2026
Reported total
1,078 TEU
+133.9% vs previous tracked week
Imports
768 TEU
+122.0% vs previous tracked week
Exports
205 TEU
+156.3% vs previous tracked week
Transshipment
105 TEU
+200.0% vs previous tracked week
Imports led the latest tracked week for Yangpu (CNYPG), China, Asia.
| Week | Imports | Exports | Transshipment | Reported total |
|---|---|---|---|---|
| 16 Feb 2026 | 768 TEU | 205 TEU | 105 TEU | 1,078 TEU |
| 09 Feb 2026 | 346 TEU | 80 TEU | 35 TEU | 461 TEU |
| 02 Feb 2026 | 628 TEU | 387 TEU | 185 TEU | 1,200 TEU |
| 26 Jan 2026 | 1,204 TEU | 492 TEU | 237 TEU | 1,933 TEU |
| 19 Jan 2026 | 884 TEU | 387 TEU | 218 TEU | 1,489 TEU |
| 12 Jan 2026 | 30 TEU | 7 TEU | 156 TEU | 193 TEU |
| 05 Jan 2026 | 1,199 TEU | 519 TEU | 256 TEU | 1,974 TEU |
| 29 Dec 2025 | 19 TEU | 1,266 TEU | 521 TEU | 1,806 TEU |
| 22 Dec 2025 | 733 TEU | 924 TEU | 303 TEU | 1,960 TEU |
| 15 Dec 2025 | 398 TEU | 387 TEU | 170 TEU | 955 TEU |
| 08 Dec 2025 | 655 TEU | 296 TEU | 202 TEU | 1,153 TEU |
| 01 Dec 2025 | 1,509 TEU | 584 TEU | 231 TEU | 2,324 TEU |
Monthly dwell times
Latest month Jan 2026
Exports
3.6 days
+48.0% vs previous month
Exports had the highest dwell time in Jan 2026, while Exports moved fastest.
| Month | Imports | Exports | Transshipments | Rail imports |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2026 | Not reported | 3.6 days | Not reported | Not reported |
| Dec 2025 | Not reported | 2.4 days | Not reported | Not reported |
| Nov 2025 | 2.5 days | 2.2 days | Not reported | Not reported |
| Oct 2025 | Not reported | 3.7 days | Not reported | Not reported |
| Sept 2025 | 7.7 days | 2.5 days | Not reported | Not reported |
| Aug 2025 | Not reported | 4.5 days | Not reported | Not reported |
Operator capacity snapshot
Latest month Mar 2026
Tracked capacity
1,601 TEU
Latest month Mar 2026
Top named operator
Cosco
Latest month Mar 2026
Top named share
64.6%
Latest month Mar 2026
Named operators tracked
2
Latest month Mar 2026
Cosco, CMA CGM were the leading named operators in the latest tracked capacity snapshot.
| Rank | Operator | Capacity (TEU) | Share |
|---|---|---|---|
| 1 | Cosco | 1,035 | 64.6% |
| 2 | CMA CGM | 566 | 35.4% |






































































































































































































